Papua Naujoji Gvinėja

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Papua Naujoji Gvinėja parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Papua Naujojoje Gvinėjoje

Papua Naujoji Gvinėja yra Ramiojo vandenyno pietvakariuose ir apima rytinį Naujosios Gvinėjos regioną ir jo salas. Pasižymi didele biologine ir kultūrine įvairove, jis garsėja paplūdimiais ir koralų rifais.

Port Morsbis yra valstybės sostinė, taip pat tai yra daugiausiai gyventojų turintis miestas ir pagrindinis uostas.

Parduodamos savybės Papua Naujojoje Gvinėjoje, Port Morsbyje ir kituose miesto centruose yra brangios, ir tai taip pat atsispindi didelėse prekių ir paslaugų, įskaitant maistą, komunalines paslaugas ir saugumą, kainose.

Be to, parduodamų objektų prieinamumas Papua Naujojoje Gvinėjoje yra sisteminė problema, kurią bando išspręsti tiek vyriausybė, tiek privatus sektorius.

Atlikta 2018 m. Apklausa parodė, kad pastebimas nepasiekiamumas padidėjo nuo 2017 m., 87 proc. Respondentų mano, kad tai ar vidutiniškai ar labai netvariai įsigyja nekilnojamąjį turtą Papua Naujojoje Gvinėjoje (85 proc. 2017 m.).

Nors manantys, kad Papua Naujojoje Gvinėjoje įsigyti nekilnojamąjį turtą yra patogu, bet labai patogu, sumažėjo 14–12 proc.

Priskirti šį pakeitimą yra sunku. Kylanti urbanizacija, judantys iš kaimo ir miesto, ieškodami darbo ir kitų galimybių, tai tikrai yra vienas iš veiksnių.

Vėlgi, dauguma žmonių tiki, kada yra geriausias laikas pirkti parduodamą turtą Papua Naujojoje Gvinėjoje, tačiau tai šiek tiek sumažėjo nuo 61% 2017 m., 56% 2018 m.

2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB